Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForumiLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shtëpiza e iPhone 3G çahet vetvetiu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
The.Timmi


Numri i postimeve : 419
Age : 30
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

Shtëpiza e iPhone 3G çahet vetvetiu Empty
MesazhTitulli: Shtëpiza e iPhone 3G çahet vetvetiu   Shtëpiza e iPhone 3G çahet vetvetiu Icon_minitimeSat Oct 25, 2008 1:59 pm

iPhone 3G në treg gjendet vetëm që tre javë dhe qysh tani kanë filluar me plastikën e cila, gjoja, është jokualitative dhe çahet.

Çdo ditë e më shumë forume mbi iPhone dhe Apple po mbushen me përvojat dhe pyetjet për çarjet në plastikë (mbështjellësin) e iPhone i cili vjen në ngjyrë të bardhë dhe të zezë. Pas artikullit të publikuar mbi këtë problem në faqen e internetit MacRumors një numër i madh i përdoruesve në komentet e tyre kanë konfirmuar atë të cilën të gjithë i kishin frikë ? një problem krejt amator tek kjo lodër e shtrenjtë.

Është interesante se çarjet janë bërë vetvetiu, respektivisht, nuk janë shkaktuar nga rënia e pajisjes apo nga përdorimi i pakujdesshëm. Po të bëhej fjalë për disa pronarë të pakënaqur të iPhone 3G, do të ishte e kuptueshme dhe e arsyetueshme me kusht që ata të kishin thyer pjesë të caktuara të plastikës. Megjithatë, bëhet fjalë për një problem shumë më serioz i cili nuk është vetëm rastësi.

Disa përdorues pasi që kanë vërejtur çarjet, të cilat më shpesh paraqiten në modelin e bardhë, pa ndonjë problem ka ndërruar pajisjen e tyre me një të re, megjithatë shkaku i problemit ende nuk dihet. Tani për tani mbetet vetëm supozim pse vije deri tek plasaritja në plastikë, sepse Apple nuk ka asnjë lloj komenti në lidhje me këtë çështje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://presheva.albanianforum.net
 
Shtëpiza e iPhone 3G çahet vetvetiu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Del në shitje iPhone i ri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alba-oNe Forums BOXI :: Telefona Mobil / Pocket PC-
Kërce tek: