ForumForumiPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bot për MSN messenger

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Timmi
..Administrator..
..Administrator..
avatar

Numri i postimeve : 419
Age : 24
Vendodhja : www.Alba-oNe.tK
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Bot për MSN messenger   Mon Oct 27, 2008 6:55 pm

Bot për msn messenger janë kontakte që "simulojne" një person tjetër duke chatuar. Duke shkruajtur pyetje të vecanta japin një përgjigje.
Për të përdorur këtë shërbin ju duhet ti shtoni këto kontakte në kontaktetin tuaj të msn-s.

Ita, Doretta82@live.it
Ita, Chattami@doriana82.it
Lajme, News@vicito.com
info, horoskop, përkthyes, Alice@worldofalice.com
pyetje, Chat@insidemessenger.com
enciklopedi, Encarta@botmetro.net
mëso anglisht, Spleak@hotmail.com
në spanjisht, Robin@msc.es
mt bot MTBot-en_us@hotmail.com, shkruaj "hello" për të filluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://presheva.darkbb.com
Keky-3nt
S.Moderator
S.Moderator


Numri i postimeve : 165
Age : 21
Vendodhja : preshev
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Bot për MSN messenger   Tue Oct 28, 2008 10:07 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.presheva.darkbb.com
 
Bot për MSN messenger
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Alba-oNe Forums BOXI :: Programe per Chat-
Kërce tek: